Öğrenciler için Otobüsle Avrupa Turu

haydiavrupaya logo
Haydi Avrupa’ya – Logo

Öğrencilik yılları

Üniversite sınavlarına hazırlan, üniversitede vizelere çalış, finallere çalış, bir sınavdan çıkıp ötekine gir, ödevler, notlar, tezler derken tez zamanda hayatından 4 yıl 5 yıl geçip gitmiş.

Gençliğin en güzel yılları sürekli bir yarış halinde ve sınav stresleri ile geçe dursun, tam bitti derken kişisel gelişim ve mesleki kurslarla yeni bir şey daha icad edilmiş olduğunu öğreniyoruz: Yaşam boyu öğrenme.

Okul bitse yaşam boyu öğrenme ve yarış hali devam ediyor. Okul bitti şöyle bir rahatlayalım, bak yaz gelecek derken, yazdık çizdik, yaz başkalarına geldi. Bu sefer KPSS sınavları, dil sınavları, Ales sınavları yazdan da bir şey anlamadık. Tam mezun oldum o koşuşturma ve sınav maratonlarını geride bıraktım derken; iş, güç meslek sahibi olma yolunda bir sürü başvurular, atama beklemeler…

Kendine bir iyilik yap

Anladık ki hayalleri ertelemenin bir faydası yok.  Birçoklarının hayalidir dünyayı en azından bir kere kısmen de olsa turlayıp farklı kültürler, şehirler doğal güzellikler görebilmek. Dünyanın farklı yerlerinden geleceğe bir fotoğraf, bir anı, bir yaşanmışlık bırakmak. İşte o hayalleri gerçekleştirmenin, hayata bağlı kalmanın, hiç tadılmamış duygular hissetmenin en kolay ve kestirme yolu, en eğlenceli ve ekonomik yolu Haydi Avrupa’ya ile Otobüsle Avrupa Turuna çıkmak.

Madem yaşam boyu eğitim gerekli, madem öğrencilik bir ömür ve madem ufkumuzun açılması, kültürümüzün artması gerekli ve uluslararası deneyim kazanmanın hem eğitim hayatında hem iş hayatında bize faydası olacak, neden bunu eğlenceli bir hale döndürmeyelim ki?

Otobüsle Avrupa Turuna çık

17 ülke 30 şehir ve 18 günde Avrupa’yı bir baştan diğer başa turlamak, her gün yeni bir ülke keşfetmek, mimariden, sanata, bilimden, tarihe pek çok alanda gezerek görerek bilgi sahibi olmak tam da amaçlarımıza hizmet eden bir olay.

Otobüsle Avrupa Turu yapmak sadece eğlenmek, gezmek, turist edasıyla anıtsal yapıların, mimarisi güzel yapıları önünde durup izlemek değil tabi ki. Otobüsle Avrupa Turu yapmak başlı başlına farklı ve alışık olmadığımız bir yaşam biçimini deneyimlemektir. Bu zamana kadar memnun olanının çok memnun olmayanın sayısal olarak minimum seviyede olduğu bu turlara katılmanın getirdiği sayısız faydayı ve avantajı sıralayamayız.

Monte Carlo’da denize girenler

Ancak şunu kesinlikle söylememiz gerekir ki öğrenciler için okul döneminin ardından veya yaz tatillerinde yapılacak en güzel şey Haydi Avrupa’ya ile Otobüsle Avrupa Turuna katılmak.

Hem en uygun fiyata, hem en kapsamlı, hem de en eğlenceli ve renkli Avrupa Turunu sunan Haydi Avrupa’ya Büyük Avrupa Turları düzenliyor. Baştanbaşa Avrupa ülkelerini kentlerini başkentlerini eğlenerek ve öğrenerek gezmeyi iki eylemi bir arada en güzel şekilde harmanlayarak sunayı kendine prensip Edinen Haydi Avrupa’ya; uzun yılların tecrübesi ile gençlik heyecanını bir araya getiriyor.

Öğrenciler için avantajlar

Öğrencilere fiyat avantajı sunan, grup öğrencilere grup indirimini extra sunan Haydi Avrupa’ya; öğrencilerden daha fazla katılım olması ve öğrencilerin en uygun fiyata bu turu deneyimlemesi için her türlü kar hedefinden uzak bu organizasyonların devamı için ekonomik fiyat politikasını devam ettiriyor.

Farklı rotalar

Sadece Büyük Avrupa Turu destinasyonu değil; farklı bütçelere hitap eden Norweç fyortlarını, İskandinav adalarını ve dağlarını, Kuzey ışıklarını, beyaz gecelerini ve huzur veren şehirlerini keşfedeceğimiz Otobüsle Kuzey – Orta Avrupa Turu ve İskandinav Turları; ayrıca Akdeniz’in muhteşem mavisi ile bir bütün olmuş, Roma ve Grek dönemi ile Rönesans döneminden kalan sanat eserlerini muhafaza etmiş, İtalya ve Balkan Yarımadasını kapsayan Otobüsle Yunanistan Büyük İtalya Turu; Orta Avrupa’nın romantik şehirlerini, sanatla süslü binalarını ve anıtlarını görmek isteyenler için Orta Avrupa ve Balkan Turu, Vizeyle pasaportla uğraşmak istemiyorum diyerek Orta Avrupa şehri Lviv’i, Ukrayna’nın Başkenti Kiev’i, Karadeniz’in incisi Odessa ve Dnipro’yu görmek isterseniz Büyük Ukrayna Turu.

Öğrenciler için ekonomik çaplı Her bütçeye göre Avrupa’nın tamamına yakınını Haydi Avrupa’ya turları ile görmeniz mümkün.

Öğrenciler bu turlarla hem Avrupa’yı keşfedecekler hem de ekonomik yolla gezip eğlenebilecekler. O zaman Haydi Avrupa’ya…


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s