Ukrayna Turunda gezilecek yerler

Otobüsle Avrupa turları kapsamında olmayan uçakla Ukrayna – Moldova turları kapsamındaki Ukrayna turumuz baştan başa Ukrayna Gezimiz 2019’da sizleri bekliyor.

Ukrayna - Kiev Ukrayna Turu
Ukrayna Kiev Meydanı
  1. Gün UKRAYNA Lviv:

Lviv kentine Ankara ve İstanbul’dan uçakla varış. Grupla birlikte Lviv şehir turu ve otele yerleşme. Lviv’de serbest zaman ve konaklama otelimizde

  1. Gün UKRAYNA Lviv: Tüm Gün LvivŞehir turu

Kahvaltıdan sonra Sabah 10:00’dan itibaren Lviv turu. Rynok Meydanı, Svobody Caddesi, Virmenski Caddesi, Shevchenka Caddesi, Binalar, Kaleler, Kuleler Dini Yapılar, Parklar, Town Hall (Ratusha Kulesi),  Opera Binası, Potocki Sarayı, High Castle, Korniakt Sarayı (İtalyan Coutyard), Black House, Eczane Müzesi.

  1. Gün UKRAYNA Kiev 

Gece yarısı Saat 2:00’da Ukrayna’nın Başkenti Kiev’e hareket. 6 saatlik yolculuktan sonra Kiev’e varış. Kiev şehir turu otele yerleşme. Serbest zaman. Kiev’de otelemizde konaklama

  1. Gün UKRAYNA Kiev 

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası gün boyu Kiev’de serbest zaman dahilinde gezi. Rynok Meydanı, Svobody Caddesi, Virmenski Caddesi, Shevchenka Caddesi, Binalar, Kaleler, Kuleler Dini Yapılar, Parklar, Town Hall (Ratusha Kulesi),  Opera Binası, Potocki Sarayı, High Castle, Korniakt Sarayı (İtalyan Coutyard), Black House, Eczane Müzesi. Gece geç saatte özel aracımızla Odessa’ya hareket.

  1. Gün  UKRAYNA Odessa

Kiev’den gece çıktığımız yoldan öğleye doğru Odessa’ya varıyoruz. Otele yerleşme. Odessa şehir turu. İsteyenler için Odessa plajında denize girme imkanı. Akşam rehberli veya rehbersiz serbest zaman. Konaklama Odessa’da otelimizde

  1. Gün: UKRAYNA Odessae tam gün Odessa Gezisi ve Odessa plajında denize girme imkanı. Odessa’da ikinci gece konaklama.
  2. Gün MOLDOVA Kişinev

Odessa’dan sabah saatinde ayrılış, ve Moldova’ya geçiş. Moldova’nın Başkenti Kişinev’e gündüz 12:00’de varış. Tüm gün Kişinev Gezisi ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

8.Gün  UKRAYNA Kişinev – Odessa

Odessa Sabah erken saatte Kişinev’den ayrılış ve Ukrayna’ya geçiş. Ukrayna Odessa Gece Ankara’ya hareket. Baştan başa Ukrayna Turu, Odessa’da denize girme imkanı, Lviv – Kiev – Odessa ve Kişinev şehir turları, rehberlik, VIP transferler.

Ukrayna ve Moldova’nın en güzel mevsiminde…

2 ülke – 4 şehir – 5 gece konaklama 6 Gün

1 Eylül – 6 Eylül 2019

Euro’nun geçerli olmadığı, hem ekonomik hem de gezilecek yerler açısından zengin, farklı bir kültür farklı bir coğrafya. Karadeniz’in kıyısında, tarihi ve sanatsal mimarisiyle Odessa Binaları; muhteşem plajı ile hem Moldovalıların hem Rusların hem de Ukraynalıların buluştuğu Odessa..

Bir öğrenci kenti olan, Orta Avrupa şehirlerini andıran, sanatsal yönü ağır basan güzel mimariye sahip binaları ve anıtları ile Lviv.

Ukrayna’nın başkenti ve en büyük şehri. Hem doğal güzellikleri hem de zengin kültürel geçmişi ile ve çok sayıda gezilecek görülecek mekanlar barındıran Kiev

Moldova’nın Başkenti, geniş caddeleri, eğlence mekanları, doğal güzellikleri, sıcak kanlı insanlarıyla Odessa’ya 2 saat uzaklıktaki Kişinev.

Tüm bu şehirleri rehber eşliğinde ve doya doya gezmek istiyorsanız, 2019’da gerçekleşecek olan Büyük Ukrayna ve Moldova Turumuza katılın.

 


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s