OTOBÜSLE ORTA AVRUPA VE BALKAN TURU 499 Euro

Haydi Avrpa’ya otobüsle Orta Avrupa ve Balkan Turu için kayıt almaya başlamıştır. Sınırlı kontenjan ve promosyon fiyat avantajından yararlanmak için haydiavrupaya.com sayfasını ziyaret ediniz…

10 günde 10 ülke ve 15 şehir 6 gece konaklama ve 3 gece otobüsle yolculuk şeklindeki turumuz 1-11 Haziran 2018 tarihlerinde gerçekleşecek.

Daha önce Orta Avrupa – Balkan – Batı Avrupa Güney Avrupa turunu komple defalarca gerçekleştiren Haydi Avrupa’ya bu sefer daha uygun fiyata Orta Avrupa ve Balkan bölesinin en güzel yerleri için tur programını hazırladı.

Otobüsle Orta Avrupa ve Balkan Turu

499 Euro

(9 ülke – 9 gün – 15 Şehir / 6 Gece Konaklama 

1 Haziran – 10 Haziran 2019

Ankara’dan 17:00 Hareket, Otobüsle Orta Avrupa Turumuz Balkan Turumuzla ile birleştirilerek başlıyor.  İstanbul üzerinden İpsala Sınır kapısına kadar güzergah üzerinden yolcuların alınması ve gece yarısı İpsala Sınır Kapısı’ndan Yunanistan’a giriş.

  1. Gün: YUNANİSTAN Sabah erken saatlerde ilk durağımız Kavala. Dileyenler Kavala Kurabiyesi ve Kavala böreği ile kahvaltısını yaptıktan sonra Kaleye çıkabilir, Eski Osmanlı Camilerini görebilir veya Kavala limanında rıhtımda dolaşıp fotoğraf çektire bilir. Bizans Su Kemeri ve tarihi yapıları gördükten sonra Kavala’dan ayrılış. Öğleden sonra Vardar Ovası üzerinden Selanik’e hareket. Selanik şehir turu. Atatürk’ün doğduğu evi ziyaret. Ve Otele yerleşme. 16:00 Halkidiki’de denize girecek olanların alınması ve Halkidiki’de denize girme imkanı. Otele dönüş ve otelde konaklama.

 

  1. MAKEDONYA Otelde alacağımız kahvaltı sonrası 08:00 Üsküp’e hareket. Sınır geçişinden sonra akşamüstü Üsküp’e varış. Üsküp şehir gezisi, Türk mahallesi, heykelleri ile ünlü Üsküp Meydanı gezisi ve ışıl ışıl Üsküp’ün gece görünüşü – serbest zaman. Gece 24:00’da Budapeşte’ye hareket.
  1. MACARİSTAN Kapı yoğunluğuna göre öğle saatlerinde Budapeşte’ye varış. Kahramanlar Meydanı, Gerrelt Tepesi, Budin Sarayı ve Kalesi gezisi. Zincirli Köprü, panoramik şehir turu ve otele yerleşme. Serbest Zaman. Dileyenler için akşam Tuna Nehri tekne Turu, Dileyenler için Budepeşte Gece hayatı. Konaklama Budapeşte’deki otelimizde.
  1.   MACARİSTAN.10:00 Budapeşte’denEstergon Kalesine hareket.Estergon Kalesi gezisi. Estergon Kalesi ziyaretinden sonra Tekrar Budapeşte. Budapeşte’de serbest zaman.  Ve aynı otelimizde konaklama.

 

  1. SLOVAKYA –  AVUSTURYA Otelde alacağımız kahvaltı sonrası 08:00 Budapeşte’den ayrılış ve 11:00’da Bratislava’ya varış. 2 Saatlik Bratislava gezisi, Old Town bölgesi gezisi. Ardından Viyana’ya hareket. Bir saatlik yolculuktan sonra 15:00’da Viyana’ya varış. Viyana panoramik gezisi ve grup eşliğinde Viyana’nın ünlü saraylarının gezisi, Viyana merkezi, Veba Anıtı, Mozart Heykeli, Hofburg Sarayı ve heykelleri, serbest zaman. 18:00’da Prag’a hareket. Gece 11:00’da Prag’taki otelimize varış. Prag’da konaklama.

 

  1. ÇEK CUMHURİYETİ Otelde alacağımız kahvaltı sonrası 08:00 Otelimizden Charles Köprüsüne varış. Charles Köprüsü ve Old Town gezisi. Kafka Müzesi ve Kafka anıtı, dans eden evler, tarihi binalarla süslü caddeler gezilecek yerler arasında. Vitava Nehri etrafında park ve bahçelerde zaman geçirme şansı, serbest zaman. Dileyenler için Karlovy Vary turu. Ve gece saatlerinde dileyenler için Prag gece hayatı. Gece Saat 02:00 Prag’dan ayrılış.
  2. AVUSTURYA Avusturya’nın Salzburg kentine sabah saatlerinde varış. Mozart’ın doğum yeri ve Avusturya’nın en büyük 4. Şehri Salzburg Salzach nehri üzerindedir. Nehir etrafında gezilecek çok yer bulunmaktadır. Salzburg’ öğlen 12:00’a kadar geziyoruz. 13:30 Hallstatt’a varış. Tüm fotoğrafçıların gitmek istediği ve dünyada en çok fotoğraflanan yerlerden biri olan belki de Orta Avrupa’nın ve tüm Avrupa’nın en güzel yerlerinden Halsstatt Kasabası’nı geziyoruz.. Akşam saatinde Hırvatistan’a hareket.  Yaklaşık 3 saatlik yolculuk ve kapı geçişinden sonra Zagrep’e varış. Zagreb şehir gezisi. Zagreb’in Old Town Meydanı, Meyve – Sebze pazarı ve serbest zaman. Konaklama Zagreb’teki otelimizde.
  3. SIRBİSTAN Zagreb’teki otelimizde yapacağımız Kahvaltı sonrası Sabah erken saatte Belgrad’a hareket. Öğle saatlerinde Belgrda’a varış ve Belgrad gezisi. Belgrad Kalesi, Belgrad çarşısı. Dileyenler Sava nehri kenarında eğlence merkezlerini ziyaret edebilirler. Serbest zaman sonrası tekrar toplanma ve gece 02:00 Türkiye’ye hareket.
  4. GÜN Bulgaristan –Sofya üzerindenSofya gezisi ile birlikte TÜRKİYE’YE VARIŞ

Orta Avrupa ve Balkan Turu detayları için tıklayın…

öğrenci otobüsle Avrupa turu, Budapeşte viyana Prag turu, ekonomik Avrupa turu, haydi Avrupa, orta Avrupa turu, Otobüsle Avrupa Turları, otobüsle Avrupa turu 2019, otobüsle Avrupa turu yorum, otobüsle orta Avrupa balkan turu, otobüsle orta Avrupa turu


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s